Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Walcach z dnia 14 marca 2024 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Walce zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Na podstawie art. 410 § 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Gminna Komisja Wyborcza w Walcach podaje do publicznej wiadomości informację o przyznanych numerach list kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego w wyborach zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Listom kandydatów komitetu wyborczego niespełniającego żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Walce, przyznano następujący numer:

 

Numer listy

Nazwa komitetu wyborczego

13

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO

 

Liście kandydatów komitetu wyborczego niespełniającego żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanej w jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Walce, przyznano następujący numer:

 

Numer listy

Nazwa komitetu wyborczego

14

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

 

Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej w Walcach

Sybilla Anita Florek


PDFObwieszczenie o nr list kandydatów na radnych.pdf (410,30KB)